Apartmán v Panorama city, Bratislava

Klient býva v atraktívnom apartmáne v Panorama City v Bratislave viac ako 5 rokov. Keďže mu nikto pred sťahovaním neporadil, zariadil si ho nábytkom sám. Nakúpil základné vybavenie a moderný apartmán bol na svete. Posledné roky sa už v ňom ale cíti nekomfortne, celková farebnosť ani zariadenie sa mu nepáči.

Počas nášho stretnutia som si vypočula jeho predstavy, ako by mal jeho byt vyzerať. Pochopila som, že potrebuje mať moderný apartmán, elegantný byt v mestskom duchu. Navrhla som mu tri verzie interiéru v štýle modernom, industriálnom a minimalistickom. Vo všetkých návrhoch som použila farebnosť, materiály a nábytok, ktoré najviac vyjadrujú jeho životný štýl, kariéru a potreby. Pohodovú atmosféru bytu dotvoríme dekoráciami, ktoré budú vytvorené len pre jeho interiér.

Potešilo ma, keď bol pri prezentácii klient návrhmi nadšený. Momentálne sa rozhoduje, ktorý návrh na moderný apartmán je ten jeho „naj“. Verím, že keď bude mať byt komplet dokončený, bude sa v ňom cítiť úžasne, ako v raji 🙂

Pozrite si aj ďalšie projekty BeStyle »