» AKTUÁLNE – INTERIÉROVÝ A BYTOVÝ DIZAJN «

V súčasnosti sa podieľam na developerskom projekte výstavby obytnej budovy EULENNEST (Sovie hniezdo) v rakúskom Hainburgu. A nielen tak, obyčajne. Predovšetkým počas celého projektu, od prípravy až po finálne odovzdanie klientom, spolupracujem na celkovom dizajne projektu. To ma veľmi teší. Pretože výsledok tým bude ovplyvnený od základov. Inými slovami, v skutočnosti budem pri výbere materiálov, konzultovať použité technológie, pripomienkovať dispozičné riešenia. A na záver moja srdcovka – návrhy a realizáciu interiérov, taktiež exteriéru.

Bytový dizajn Sovieho hniezda, balkóny, veľké bezpečnostné okná a záhrada prinášajú v rámci projektu zeleň doslova až do vnútra bytov. Navyše k obytnému domu prislúcha uzavretý komunitný dvor so sadovými úpravami, spoločným priestorom pre grilovanie a parkoviskom pre 12 áut.

EULENNEST ponúka atraktívne, slnečné, veľkometrážne byty s výbornými dispozíciami a modernými technológiami. No pecka, nie? To všetko však v tichej, bezpečnej štvrti Hainburgu s dostupnosťou iba 10 minút do centra Bratislavy.

» ĎALŠIE PROJEKTY – INTERIÉROVÝ A BYTOVÝ DIZAJN «

Apartmán v Panorama city, Bratislava
Kaviareň Flat 75, Bratislava – Petržalka
Historický byt, Viedeň, Rakúsko
Súťažný návrh Penthouse Metropol, New York, USA
Rodinný dom pri Bratislave
Jednoizbový byt, Bratislava – Kramáre
Spoločenská miestnosť v penzióne Niederöblarn, Rakúsko
Pozákrokové oddelenie, Nemocnica Bratislava – Kramáre
Budoár Libuša, Bratislava
Mestský byt, Hainburg, Rakúsko
Byt s predzáhradkou, Hainburg, Rakúsko
Trojizbový byt, Hainburg, Rakúsko