Interiérové štúdio BeStyle

Interiérové štúdio BeStyle, ktoré som založila v r. 2021 Bratislave, sa venuje interiérovému dizajnu rezidenčných a komerčných objektov. Počas krátkej doby svojej existencie sme uspeli vo viacerých súťažiach návrhmi netradičných interiérov. Vďaka spätnej väzbe viem, že máme skvelé predpoklady na vytvorenie ďalších projektov po stránke návrhovej i realizačnej.

Kto je BeStyle?

Volám sa Blanka Sovičová. Vyštudovala som reštaurátorstvo na Umeleckej priemyslovke a neskôr Manažment kultúry a turizmu. Skúsenosti, ktoré ma priviedli k interiérovému dizajnu, som nabrala v spoločnostiach venujúcich sa rôznym kreatívnym činnostiam. Pracovala som v kreatívnom štúdiu i reklamnej agentúre. Posledné roky som sa venovala aj Human Resources a Public Relations agendám.
Vďaka dlhým rokom stráveným s rôznymi typmi ľudí výborne rozumiem ich pocitom a túžbam. V súčasnosti viem vďaka svojej praxi oveľa presnejšie vnímať aj nevyslovené priania.

Prečo BeStyle

Prečo BeStyle

 

Dlhodobo sa venujem maľbe, keramike, návrhom interiérových doplnkov a rôznym umeleckým remeslám. Vo všetkých aktivitách kladiem dôraz na detail a techniku, čo sa prejavuje v štýle i precíznosti navrhovaných riešení. Byť štýlový znamená mať svoju osobitosť, svoj štýl – po anglicky „be style“, a BeStyle bol na svete.

Popri projektoch sa po skončení štúdia Interiérového dizajnu pripravujem aj na certifikáciu Profesionálneho konzultanta Home stagingu na Ambience Akadémii v Prahe. Chcela by som tým prispieť k rozvoju home stagingu na Slovensku.
Neustály osobný rozvoj, permanentné vzdelávanie v odbore a sledovanie aktuálnych trendov považujem za kľúčové. Nielen pre svoju profesiu, ale predovšetkým pre špičkovú úroveň svojich služieb.

Umenie, dizajn, architektúra a kultúra

Vášeň k umeniu, dizajnu, architektúre a kultúre ma po rokoch v manažmente nakoniec priviedla profesijne naspäť ku kreatívnym koreňom. Interiérové štúdio BeStyle sa stalo miestom, kde sa dnes s chuťou venujem návrhom interiérov, dizajnu, ako aj samotnej realizácii. Do konkrétneho interiéru navrhujem a vytváram obrazy i dizajnové doplnky presne na mieru. Výsledok vidím ako umelecké dielo, v ktorom útulnosť, pohodlie a praktické riešenie dispozície ladí s eleganciou či prvkami glamour, čím vzniká naozaj výnimočný efekt. Pozrite si celkom pôsobivú galériu projektov štúdia BeStyle.

Môžem vám s plnou vážnosťou sľúbiť, že interiér, ktorý vytvoríme spolu, Vám bude prinášať pohodlie a príjemné dni. Súčasne budete mať k dispozícii dielo ťažko napodobiteľné, očarujúce a dychberúce pre každú návštevu, ktorú vo svojom novom dizajnovom interiéri privítate.

Blanka Sovičová

Náčrt
Moodboard
3D vizualizácia
Animácia