Bestyle design

Interiérové štúdio BeStyle

Interiérové štúdio BeStyle, ktoré bolo založené v r. 2021 Bratislave sa venuje interiérovému dizajnu rezidenčných a komerčných objektov. Počas krátkej doby svojej existencie sme uspeli vo viacerých súťažiach návrhmi netradičných interiérov. Vďaka spätnej väzbe vieme, že máme skvelé predpoklady na vytvorenie ďalších projektov po stránke návrhovej i realizačnej. Vo všetkých aktivitách kladieme dôraz na detail a techniku, čo sa prejavuje v štýle i precíznosti navrhovaných riešení. Byť štýlový znamená mať svoju osobitosť, svoj štýl – BEST STYLE čiže BeStyle.

Popri projektoch sa venujeme aj Home stagingu, chceme prispieť k rozvoju home stagingu na Slovensku. Náš neustály osobný rozvoj, permanentné vzdelávanie v odbore a sledovanie aktuálnych trendov považujeme za kľúčové. Nielen pre našu profesiu, ale predovšetkým pre špičkovú úroveň našich služieb.

Umenie, dizajn, architektúra a kultúra

Spoločne zdieľame vášeň k umeniu, dizajnu, architektúre a kultúre. Interiérové štúdio BeStyle sa stalo miestom, kde sa s chuťou venujeme návrhom interiérov, dizajnu, ako aj samotnej realizácii. Do konkrétneho interiéru dodávame obrazy a dizajnové doplnky presne na mieru.

Pozrite si našu galériu projektov štúdia BeStyle.

Môžeme vám sľúbiť, že interiér, ktorý vytvoríme spolu, Vám bude dlhodobo prinášať pohodlie a príjemné dni. Budete mať k dispozícii dielo ťažko napodobiteľné, očarujúce a dychberúce pre každú návštevu, ktorú vo svojom novom dizajnovom interiéri privítate.